Inici > Marques > Comandaments a distància Funai > Comandament per FUNAI Y96187R2
CartCistella de la compra
La cistella està buida
Comandament per FUNAI Y96187R2
Comandament per Y96187R2
Referència: Y96187R2
Disponible en stock
La comanda s'enviarà avui si fas la compra abans de les 16:00h.
* Pot variar depenent del lloc d'enviament
Mando ja programat i llest per a l’ús.
Disposa de totes les funcions de l'original.
Permet programar fins a 4 aparells de manera gratuïta.
2 anys de garantia.
Mando robust per evitar trencaments.
Mapa de tecles disponible en PDF.
Instruccions de funcionament interactives.
Tecles per a les APPs més habituals.
Mando per a clients exigents.
Funciona només amb 2 piles tipus AAA.
Comandament a distància de recanvi per a Y96187R2
100% de les funcions garantides:
Fabricació de màxima qualitat:
En resum:
  • Substitució completa del teu Y96187R2
  • No cal programar-lo
  • Total compatibilitat amb totes les funcions del teu original
Compra amb confiança!
Marca
Marca: Funai
Alguns aparells que utilitzen aquest comandament són
Funai 14 A 4011
Funai 14 A 4110
Funai 15 AB 128 L
Funai 20 A 0811
Funai 20 AB 528 L
Funai 21 A 9511
Funai 28 A 2505 B
Funai 28A9128
Funai 30 AB 928 LW
Funai D 3 R 187 F