Inici > Marques > Comandaments a distància Hypson > Comandament per Hypson 6VM187F4604A
CartCistella de la compra
La cistella està buida
Comandament per Hypson 6VM187F4604A
Comandament per 6VM187F4604A
Referència: 6VM187F4604A
Disponible en stock
La comanda s'enviarà avui si fas la compra abans de les 16:00h.
* Pot variar depenent del lloc d'enviament
Marca
Marca: Hypson
Alguns aparells que utilitzen aquest comandament són
Hypson 6 VM 187 F 4604 A
AAA
Utilitza 2 piles del tipus AAA
Pila alcalina tipus AAA LR03 de tensió 1,5 V utilitzada en la gran majoria de comandaments a distància.