Inici > Marques > Comandaments a distància Samsung > Comandament per Samsung LE40A569P4W/XXE
CartCistella de la compra
La cistella està buida
Comandament per Samsung LE40A569P4W/XXE
Comandament per LE40A569P4W/XXE
Referència: LE40A569P4W/XXE
Altres noms: LE40A569P4WXXE
Disponible en stock
La comanda s'enviarà avui si fas la compra abans de les 16:00h.
* Pot variar depenent del lloc d'enviament
Marca
Marca: Samsung
Comandaments a distància Samsung
Alguns aparells que utilitzen aquest comandament són
Samsung LE 40 A 569 P 4 W/XXE
Samsung LE40A569P4W/XXE
AAA
Utilitza 2 piles del tipus AAA
Pila alcalina tipus AAA LR03 de tensió 1,5 V utilitzada en la gran majoria de comandaments a distància.