Inici > Marques > Comandaments a distància Samsung > Comandament per Samsung PS42A466P2W/XXE
CartCistella de la compra
La cistella està buida
Comandament per Samsung PS42A466P2W/XXE
Comandament per PS42A466P2W/XXE
Referència: PS42A466P2W/XXE
Altres noms: PS42A466P2WXXE
Disponible en stock
La comanda s'enviarà avui si fas la compra abans de les 14:00h.
* Pot variar depenent del lloc d'enviament
Marca
Marca: Samsung
Comandaments a distància Samsung
Alguns aparells que utilitzen aquest comandament són
Samsung PS 42 A 466 P 2 W/XXE
AAA
Utilitza 2 piles del tipus AAA
Pila alcalina tipus AAA LR03 de tensió 1,5 V utilitzada en la gran majoria de comandaments a distància.