Inici > Marques > Comandaments a distància Samsung > Comandament original SAMSUNG AA5900116A
CartCistella de la compra
La cistella està buida
Comandament original SAMSUNG AA5900116A
Comandament original AA5900116A
Referència: AA5900116A
No disponible
Comandaments Equivalents
Marca
Marca: Samsung
Comandaments a distància Samsung
Alguns aparells que utilitzen aquest comandament són
Samsung 29 A8 VH
Samsung 32 W 8 VHE
Samsung AA59-00116A
Samsung CW 21 M 63 N
Samsung CW 29 A 116 V
Samsung CW 29 M 64 V
Samsung CW 29 M 66 V
Samsung CW29A114N (CW 29 A 114 N)
Samsung CZ 29 A 6 VD
Samsung WS 28 A 114 V
Samsung WS 28 A 116 V
Samsung WS 28 M 66 V
Samsung WS 28 V 63 N
Samsung WS 28M64
Samsung WS32A116V
Samsung WZ 32 W 6 VDG
AAA
Utilitza 2 piles del tipus AAA
Pila alcalina tipus AAA LR03 de tensió 1,5 V utilitzada en la gran majoria de comandaments a distància.