Inici > Marques > Comandaments a distància Sinudyne > Comandament per Sinudyne OPUS28F3A
CartCistella de la compra
La cistella està buida
Comandament per Sinudyne OPUS28F3A
Comandament per OPUS28F3A
Referència: OPUS28F3A
Disponible en stock
La comanda s'enviarà avui si fas la compra abans de les 14:00h.
* Pot variar depenent del lloc d'enviament
Marca
Marca: Sinudyne
Alguns aparells que utilitzen aquest comandament són
Sinudyne OPUS 28 F 3 A
AAA
Utilitza 2 piles del tipus AAA
Pila alcalina tipus AAA LR03 de tensió 1,5 V utilitzada en la gran majoria de comandaments a distància.